Makalecin - Güncel Blog Yazıları

Apple News Nedir

0 6

Sürekli yeni güncellemeler ile karşımıza çıkan İOS işletim sistemi İOS güncellemesi ile hayatımıza Apple News yeniliğini de sunmuş bulunmakta. Haber kaynağı olan bu Apple News sayesinde farklı haberleri toplayarak kullanıcılara haberler hakkında bilgi vermektedir. İOS 13 güncellemeleri arasında en çok kullanılan haber kaynağı olma özelliğini de edinmiştir.

Haber okumayı seven Apple kullanıcıları Apple News ile haber kaynaklarını bir araya getirip okuyucuların hizmetine sunmuştur. Haberi kaynağından öğrenmek isteyenler için geliştirilmiş bu Apple News üst düzey yöneticilerden de tam puan alarak haberler ile ilgili okuyuculara bilgi vermeye devam ediyor.

Apple News okuyucu sayısı her geçen gün artarak dünya çapında 40 milyon okuyucu kitlesine ulaşmış durumdadır. Farklı haber kategorilerini bir araya toplayıp dünyadan haber veren bu güncelleme kullanıcıları oldukça memnun etmiştir.

Şuanda ABD, Avustralya ve Birleşik Krallık’ ta aktif bir şekilde kullanılan haber kaynağı önümüzdeki zamanlarda tüm dünya haberlerine yer vererek kullanıma açık hale getirilecektir. Başlangıçta oldukça ilgi gören Apple News ilerleyen dönemlerde de ilgiyi üzerinde tutacaktır.

 

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.